Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
22.11.2022
BLACK FRIDAY
         BLACK FRIDAY   Sleva až  40 % na vybrané druhy zboží ( panely FAVORIT, FELICIA a nakládací hrany FABIA , FABIA II, OCTAVIA, OCTAVIA II )... číst celé
16.06.2022
Spouštíme nový eshop!
Hezčí, uživatelsky přívětivější, pohodlnější, rychlejší a přehlednější nákup. O čem je řeč? Přece o nově spuštěném eshopu! Opustili jsme staré tmavé s... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás

Česká rodinná firma, která pro vás více než 30 let navrhuje a vyrábí kvalitní autodoplňky pro vozy značky Škoda. Zabýváme se zakázkovou a sériovou výrobou různých plastových dílů v širokém sortimentu. Provádíme povrchové úpravy textilního nástřiku tzv. flockování. Frézujeme na CNC včetně jednoduchého gravírování. 

Můžeme se pochlubit pomocí při výrobě sprchový koutů, lisováním skeletů historických četnických a hasičských helem, které jste mohli vidět i v Četnických humoreskách nebo výrobou forem a prototypů na objednávku zákazníka.

 V roce 1988 začíná na koleni Ing. Jaroslav Martínek v garáži s laminováním spoilerů na automobily značky Škoda.

V roce 1992 oficiálně získává živnostenské oprávnění na výrobu autodoplňků a zpracování plastů. Původní technologie laminování je nahrazena vakuovým tvářením plastů. Vakuový lis na zpracování plastů si majitel navrhl i vybudoval svépomocí. 

V roce 1994 původní prostory nestačí a výroba se přesunuje až do obce Řepov u Mladé Boleslavi. Do města, které je spojováno s výrobou automobilů značky Škoda. Zde sídlíme dodnes. 

V roce 1995 dochází k rozšíření technologie o textilní nástřiky tzv. flockování. Nejen na palubních deskách se vytváří luxusní semišový povrch.

V roce 1998 uběhlo deset let od prvního laminování.

V roce 2001 pořizujeme CNC frézu a učíme se frézovat.

V roce 2002 pomáháme při výrobě sprchových koutů firmy Polysan.

V roce 2008 uběhlo dvacet let a se skleničkou v ruce lisujeme kryty antén pro autobusy.

V roce 2009 pro společnost Kia Motors vyrábíme plata do kufru nebo kryty organizérů.

V roce 2011 navazujeme spolupráci se společností TRW, dnešní ITW, pro které do dnešních dní flockujeme plastové komponenty.

V roce 2018 slavíme neuvěřitelných třicet let. Vedle krájení dortu vymýšlíme držáky světel pro společnosti Lasvit.

V roce 2020 pro společnost Akvaria Ante vytváříme dno akvárií ve tvaru oktagonu pro ryby betta bojovnice a čelíme epidemii výrobou vlastních respirátorů.

V roce 2022 úspěšně spouštíme nový e-shop.