Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Informace o nákupu » Vrácení zboží
Vrácení zboží

Pokud jste spotřebitelem, můžete zboží zakoupené prostřednictvím našeho elektronického obchodu www.martinek-auto.cz vrátit do 14 dnů bez udání důvodu od data převzetí zboží.

V případě, že nejste spotřebitel, což znamená, že zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Pro usnadnění jsme připravili jednoduchý formulář, který celý proces vrácení zboží zjednoduší. Na základě zaslaného formuláře vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu řešení.

Finanční prostředky se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží a odstoupení od smlouvy.

Zboží vracejte nejlépe ve stavu, v jakém jste jej přebírali - úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a v originálním obalu.

Podrobnosti týkající se odstoupení od kupní smlouvy jsou detailně popsány v našich Obchodních podmínkách, článek 5.

Zboží můžete donést osobně nebo poslat poštou na adresu:

Ing. Jaroslav Martínek

Řepov 39

293 01 Mladá Boleslav

Vrácení zboží
Číslo faktury: *
Datum objednání: * img
Datum převzetí: * img
Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
Email: *
Způsob vrácení zboží: *
Poznámka:
 
 
Odstoupení od smlouvy

Odstupuji od kupní smlouvy s ohledem na to, že jsem zboží zakoupil/a prostřednictvím Internetu, uplatňuji tímto v souladu s § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, své právo a odstupuji bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od kupní smlouvy, a to ve 14denní lhůtě od převzetí zboží.